SAFYRAI IR RUBINAI

Safyrų (Korundai) įvairiaspalviai, natūralūs akmenukai.


Dažniausiai pasitaiko mėlyni safyrai, tačiau safyrų gali būti įvairių spalvų, įskaitant geltoną, žalią, baltą, bespalvį, rožinį, oranžinį, rudą ir violetinį. Vieni iš brangiausių - padparadžos safyrai, kurie yra oranžiškai rausvi.

Šie akmenys nuramina protą ir mažina psichologinę įtampą, bei šalina nepageidaujamas mintis. Sakoma, kad jis padeda gydyti visas kūno dalis, ir ramina nemigą. Gali pagerinti regėjimą, mažina galvos skausmą, karščiavimą, kraujavimą iš nosies, ir gydo demenciją, kraujo sutrikimus ir degeneracines ligas. Emociškai išlaisvina dėvėtoją iš "vidinių kalėjimų", atpalaiduodamas depresiją, pagerindamas nuotaiką. Atneša ramybę.

Safyras labiausiai paminimas rugsėjo mėnesio akmuo, taip pat Žuvų, Mergelės, Jaučio ir Šaulio ženklų akmuo. Tačiau tinka ir kitiems zodiako ženklams. Safyras gali būti dovanojamas 5, 23 ir 45 vedybų metinėms.

Puiki apyrankė, puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, bei jos spalvos priderinimos bet kokiai aprangai.

Taip pat galime pagaminti vėrinį ant kaklo, teirautis: info@evajewelry.lt arba telefonu 8 614 84086.

   Pageidaujant, galime užregistruoti, ir užtikrinti akmenų natūralumą Lietuvos Respublikos Prabavimo rūmuose. Konkrečiai pagamintai apyrankei, ar vėriniui įrašomas akmens pavadinimas, gaminio svoris, akmenukų kiekis, ir diametras. Procesas paprastai užtrunka iki 7 darbo dienų. Ši paslauga yra apmokama atskirai.

Safyrų įvairiaspalvė facetuota apyrankė

Aktyvūs filtrai

Safyrų įvairiaspalvė... product-img
  • Sumažinta kaina

Safyrų įvairiaspalvė...

Bazinė kaina 90,00 EUR -5% Kaina 85,50 EUR

Safyrų (Korundai) įvairiaspalvė apyrankė, ~10 mm apvalūs, natūralūs akmenukai. EJ logo - nerudyjančio plieno detalė + lazeriu dengtos raidės. Parduodama be etikečių. Safyras labiausiai paminimas rugsėjo mėnesio akmuo, taip pat Žuvų, Mergelės, Jaučio ir Šaulio ženklų akmuo. Tačiau tinka ir kitiems zodiako ženklams. Safyras gali būti dovanojamas 5, 23 ir 45...

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.