Natūralaus akmens pakabukai

Labai aukštos kokybės, natūralaus akmens, mineralo, kristalo pakabukai.

Labai aukštos kokybės, natūralaus mineralo, kristalo pakabukai. Įvairūs dydžiai, formos, rūšys

Aktyvūs filtrai

Natūralaus Kuncito...

Kaina 35,00 EUR

Natūralaus Kuncito pakabukas sidabre.  Dydis, tolimiausios briaunos (nuo - iki): 32x13x12mm. Parduodamas be grandinėlės. Tai galingas emocinio kūno gydytojas, ypač tiems, kurie atsiribojo nuo gyvenimo, ar nuo kitų, kad apsaugotų save emociškai. Kuncitas pagerina depresijos ir psichinių sutrikimų gydymą, ir padeda fiziniam kūnui atsigauti po emocinio streso.

Natūralaus Kuncito...

Kaina 35,00 EUR

Natūralaus Kuncito pakabukas sidabre.  Dydis, tolimiausios briaunos (nuo - iki): 32x17x12mm. Parduodamas be grandinėlės. Tai galingas emocinio kūno gydytojas, ypač tiems, kurie atsiribojo nuo gyvenimo, ar nuo kitų, kad apsaugotų save emociškai. Kuncitas pagerina depresijos ir psichinių sutrikimų gydymą, ir padeda fiziniam kūnui atsigauti po emocinio streso.

Natūralaus Kuncito...

Kaina 28,00 EUR

Natūralaus Kuncito pakabukas sidabre.  Dydis, tolimiausios briaunos (nuo - iki): 35x11x10mm. Parduodamas be grandinėlės. Tai galingas emocinio kūno gydytojas, ypač tiems, kurie atsiribojo nuo gyvenimo, ar nuo kitų, kad apsaugotų save emociškai. Kuncitas pagerina depresijos ir psichinių sutrikimų gydymą, ir padeda fiziniam kūnui atsigauti po emocinio streso.

Natūralaus Kuncito...

Kaina 28,00 EUR

Natūralaus Kuncito pakabukas sidabre.  Dydis, tolimiausios briaunos (nuo - iki): 23x12x6mm. Parduodamas be grandinėlės. Tai galingas emocinio kūno gydytojas, ypač tiems, kurie atsiribojo nuo gyvenimo, ar nuo kitų, kad apsaugotų save emociškai. Kuncitas pagerina depresijos ir psichinių sutrikimų gydymą, ir padeda fiziniam kūnui atsigauti po emocinio streso.

Natūralaus Kuncito...

Kaina 28,00 EUR

Natūralaus Kuncito pakabukas sidabre.  Dydis, tolimiausios briaunos (nuo - iki): 23x10x7mm. Parduodamas be grandinėlės. Tai galingas emocinio kūno gydytojas, ypač tiems, kurie atsiribojo nuo gyvenimo, ar nuo kitų, kad apsaugotų save emociškai. Kuncitas pagerina depresijos ir psichinių sutrikimų gydymą, ir padeda fiziniam kūnui atsigauti po emocinio streso.

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.