Auksinio Obsidiano apyrankė

Prehnitas yra naudingas akmuo, nes jis nuramina aplinką ir suteikia taiką bei apsaugą. Tai yra puikus akmuo, moko jus, kaip suderinti, atgaivinti ir atnaujinti aplinką.

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
12,00 EUR
Su mokesčiais
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
  • Saugumo politika. Bendra informacija
„Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusiprati Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusiprati
  • Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje!
2-4 darbo dienos.
Priatatymas į namus/biurą.
Atsiėmimas LP Express paštomatuose.
Atsiėmimas Omniva paštomatuose
Galimas pilnas atsiskaitymas Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omniva paštomatuose Galimas pilnas atsiskaitymas
  • Grąžinimo politika. 
1. Bendrosios nuostatos.
Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuv Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuv
PayPal

Prehnito apyrankė, 10mm.

Prehnitas yra skaidrus ir permatomas mineralas, kurį sudaro hidroizoliacinis aliuminio silikatas, kuris atsiranda botryoidinėse masėse, turinčiose grubius paviršius. Prehnitas paprastai yra žalias, bet gali būti geltonas, pilkas, baltas arba bespalvis. Prehnitas gali prarasti tam tikrą savo spalvą, kai susiduria su šviesa ir oru.

Prehnitas yra besąlyginės meilės akmuo ir kristalas, kuris jus išgydys.

Prehnitas yra naudingas akmuo, nes jis nuramina aplinką ir suteikia taiką bei apsaugą. Tai yra puikus akmuo, moko jus, kaip suderinti, atgaivinti ir atnaujinti aplinką.

Prehnitas palengvina košmarus, fobijas ir gilias baimes, atskleidžia ir gydo problemas. Jis naudingas žmonėms, kurie yra hiperaktyvūs.

Prehnitas naudingas ligų diagnozei. Jis naudingas inkstams, šlapimo pūslės, užkietėjusioms liaukoms, pečių, krūtinės ir plaučių gydymui. Jis gydo podagra ir kraujo sutrikimus, taiso jungiamojo audinio organizmą ir gali stabilizuoti piktybinius procesus.

Apyrankės gaminamos individualiai. Visų Akmenukų atspalviai gali skirtis nuo nuotraukoje parodytų apyrankių, nes visi turi unikalias spalvas ir yra skirtingi, bet tuo pačiu ir artimi.

Riešo pamatavimas - perdarymo informacija

OBSI1

Nėra klientų atsiliepimų

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.