Cairo night apyrankė

"Cairo Night", kaip deimantas, sargas nuo nepageidaujamų energijos šaltinių, ir yra labai vertinamas dvasinėje karalystėje kaip apsauginis mineralas. Tai nervų sistemos stimuliatorius ir padidina gijimo energijos perdavimą iš rankų.

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
Akmens diametras
8,00 EUR
Su mokesčiais
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
  • Saugumo politika. Bendra informacija
„Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusiprati Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusiprati
  • Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje!
2-4 darbo dienos.
Priatatymas į namus/biurą.
Atsiėmimas LP Express paštomatuose.
Atsiėmimas Omniva paštomatuose
Galimas pilnas atsiskaitymas Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omniva paštomatuose Galimas pilnas atsiskaitymas
  • Grąžinimo politika. 
1. Bendrosios nuostatos.
Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuv Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuv
PayPal

Cairo Night apyrankė 6 - 8 - 10mm akmenukai.

"Cairo Night" spindesys primena žvaigždes nakties danguje. Nešiokite apyrankę, ar laikykite akmens suvenyrą su savo gyvenimo aprašymu arba ant darbo stalo, kad padidintumėte darbo galimybes ar geresnius pasiekimus savo karjeroje. "Cairo Night" yra mėgstamiausia aktorių, atlikėjų ir žiniasklaidos priemonių rūšies akmuo, kad gautų "šuolį" į šlovę. "Cairo Night" yra naudingas vaikams, kurie bijo tamsos.


"Cairo Night", kaip deimantas, sargas nuo nepageidaujamų energijos šaltinių, ir yra labai vertinamas dvasinėje karalystėje kaip apsauginis mineralas. Tai nervų sistemos stimuliatorius ir padidina gijimo energijos perdavimą iš rankų.

Fiziškai "Cairo Night" lengvina galvos skausmą / migreną, palengvina akių negalavimus, tokius kaip glaukoma ar tunelio regėjimas, taip pat šalina alergijas, atsiradusias dėl naminių gyvulėlių dulkių.

Riešo pamatavimas - perdarymo informacija

CAIR1

Nėra klientų atsiliepimų

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.