Opalito "mėnulio akmens" apyrankė

Opalitas yra asmeninės galios akmuo, kuris, žinoma, padidina savigarbą ir tobulina savęs vertę. Kartu su šiomis įgalinančiomis savybėmis ji taip pat sukuria susijusią vidinės jėgos kokybę, kad atskleistų ir išreikštų savo gilesnius, užslėptus jausmus.

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
Akmens diametras
10,00 EUR
Su mokesčiais
Nepakanka prekės atsargų
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Opalito apyrankė 6-8-10mm.

Opalitas, taip pat žinomas kaip purpurinis opalas, opalizuotas fluoritas, ledų opalas ir tiffany akmuo, yra minkštas ir subtilus, tačiau dinamiškas, žaibiškas žmogaus sukurtas stiklo dervas, sudarytas daugiausia iš mineralinio dolomito, kuris sujungtas su metalu ir sukuria opalinę išvaizdą. Paprastai skaidrus ar pieniškas (o taip pat žalsvos, mėlynos, rožinės, levandos ir geltonos spalvos) opalitas yra žinomas dėl jo kraujo ir inkstų valymo savybių, taip pat turi keletą metafizinių savybių.

Opalitas yra asmeninės galios akmuo, kuris, žinoma, padidina savigarbą ir tobulina savęs vertę. Kartu su šiomis įgalinančiomis savybėmis ji taip pat sukuria susijusią vidinės jėgos kokybę, kad atskleistų ir išreikštų savo gilesnius, užslėptus jausmus.

Emocingai, opalitas yra naudingas, kai atliekami dideli pokyčiai, nes jis padeda užtikrinti sklandų perėjimą. Tai naudinga visiems gyvenimo pokyčiams. Perėję rezidencijas, keičiant darbo vietas, pagerinti santykius, ar turėti naują kūdikį, yra pagrindinių gyvenimo pokyčių pavyzdžiai, kuriuos opalitas gali padėti palengvinti.

Žinomas kaip prekybos akmuo, naudingas verslo sėkmei, opalitas padeda atskleisti materialųjį turtingumą ir piniginį turtą. Geresnis bendravimas ir tarpasmeninis bendravimas yra dar vienas verslo įgūdžių rinkinys, susijęs su opalitu. Energingas akmuo, jis taip pat skatina atkaklumo požymius ir gebėjimą įveikti išsekimą ir nuovargį.

Riešo pamatavimas - perdarymo informacija

OPALIT1

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.