• Sumažinta kaina

CHAKRA (Čakrų) apyrankė (15-17cm riešui)

"Chakra" apyrankės yra aksesuarai, skirti subalansuoti septynias čakras, kurios, kaip sakoma, yra energijos centrai, kuriuos amžių amžius naudoja Indijos ir Rytų kultūros. Šios apyrankės paprastai susideda iš septynių akmenų, stiklo karoliukų, žavesio skirtingomis spalvomis ar dizainais, kiekvienas komponentas, reprezentuojantis vieną iš čakrų - karūną, pirštą, gerklę, širdį, saulės rezginį, sakralinį ir bazinį.

Įpakavimas
12,00 EUR
9,00 EUR Sutaupote 25%
Su mokesčiais
Nepakanka prekės atsargų
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

CHAKRA (Čakrų) apyrankė (15-17cm riešui).

"Chakra" apyrankės yra aksesuarai, skirti subalansuoti septynias čakras, kurios, kaip sakoma, yra energijos centrai, kuriuos amžių amžius naudoja Indijos ir Rytų kultūros. Šios apyrankės paprastai susideda iš septynių akmenų, stiklo karoliukų, žavesio skirtingomis spalvomis ar dizainais, kiekvienas komponentas, reprezentuojantis vieną iš čakrų - karūną, pirštą, gerklę, širdį, saulės rezginį, sakralinį ir bazinį.

Nors kai kurie teigia, kad čakros apyrankių dėvėjimo nauda tiesiogiai susijusi su naudojamų akmenų energija, kiti sako, kad apyrankės tik skatina sąmoningumą ir leidžia daugiau dėmesio skirti išlaikyti pusiausvyrą tarp šių septynių energijų. Bet kuriuo atveju apyrankės yra naudojamos alternatyvioje medicinoje, siekiant skatinti gydymą ir gyvybingumą. Chakros apyrankę taip pat galima dėvėti tik estetiniams tikslams.

Kiekvienas "
Chakra" apyrankėje naudojamas karoliukas gali būti naudojama kaip nerimą keliantis karoliukas arba tarnauja kaip priminimas, skirtas sutelkti dėmesį į gydymą. Manoma, kad šis susikaupimo ir blaškymosi dėmesio suvokimas yra naudingas alkoholikų ir rūkančiųjų atgavimui, taip pat žmonėms, nuo gimdymo ar lėtinių ligų. Atsižvelgiant į šio prašymo psichinį aspektą, tai gali būti laikoma čakros apyrankių meditacinės funkcijos dalimi.

Kitas Chakros apyrankių naudojimas priklauso nuo brangakmenių ar kristalų galios. Apyrankei naudoja akmenis su ypatingomis energijos savybėmis, kad subtiliai pakeistų naudotojo gyvenimą ir sveikatą. Teoriškai neigiama energija palieka naudotoją ir tampa įstrigę apyrankėje. Tada teigiama energija išsiskiria iš kiekvieno akmens ir subalansuoja čakras. Yra daug įvairių kristalų galių interpretacijų.

"Chakra" apyrankės karoliukus galima pagaminti iš daugelio medžiagų, tačiau spalvos yra labai svarbios. Kiekviena iš čakrų yra spalvinė - violetinė / balta, indigo, šviesios bliuzo, žalios / rožinės, geltonos, oranžinės ir raudonos spalvos.

Vienintelis esminis čakros apyrankės požymis yra tai, kad jo dėvėtojas supranta jo reikšmę. Ne kiekviena vaivorykštės spalvos apyrankė yra "chakra" apyrankė, tačiau visa apyrankė, tokių spalvų, gali būti dėvima kaip "chakra" apyrankė, ir taip pasiekti numatytą balansavimo ir gydymo efektą.


    Pirma Chakra-Muladhara yra stabilumo ir saugumo čakra, kuri susieja mūsų pagrindinius poreikius kaip žmones. Tai mūsų pagrindinė čakra, ir ją reikia ugdyti. Kai tai yra subalansuota ir atvira, mes jaučiame saugumo ir saugumo prasmę.
    Antroji Chakra-Svadhisthana chakra yra mūsų kūrybiškumas ir seksualinis centras. Jis yra tiesiai virš gaktos kaulo ir yra pagrindinis kūrybiškumo šaltinis. Kai jis ištrūksta, mes jaučiamės kūrybiškai nusiminusi.
    Trečioji Chakra-Manipura chakra yra tarp jūsų pilvo mygtuko ir krūtinkaulio. Tai susiję su mūsų asmeninės jėgos suvokimu ir suvokimu apie save ir savigarbą.
    Ketvirta čakra - taip pat žinoma kaip Anahatos chakra ar širdies chakra ir yra atsakinga už viršutinės ir žemos čakrų sujungimą organizme. Tai yra mūsų meilės ir ryšių šaltinis su pasauliu ir su kitais mūsų esančiais žmonėmis. Kai atidarome savo širdies chakrą, viskas įmanoma.
    Penktoji chakra-Vishuddha chakra taip pat žinoma kaip gerklės čakra ir padeda mums atskleisti mūsų giliausias emocijas ir kalbėti apie mūsų aukščiausią tiesą. Jei ši čakra yra sustingusi ir energijos srautas yra ribotas, mes negalime atvirai išreikšti savo emocijų ir tai lemia nepasitenkinimą ir nepasitenkinimą.
    Šeštoji chakra - "Ajna" taip pat žinoma kaip trečioji akių čakra ir susijusi su jūsų intuicija ir gebėjimu įsiklausyti į mūsų injekciją. Mes visi galime įsiklausyti į mūsų intuiciją ir gali būti nuobodu, ką ji mums sako, bet reikia pasinaudoti tomis galimybėmis, kurias turime turėti, kad atverti čakrą.
    Septintoji chakra - "Sahaswara chakra" yra viršuje, galvutės vainikas padeda mums pasiekti dvasinį ryšį ir savimonę. Norint pasiekti meilės, šviesos ir apšvitimo jausmą, ir vedimą į dievišką supratimą, ši chakra turi būti atvira, jei kada nors pamiršite, ir reikės priminimo, tiesiog pažvelk į riešą ir atkreipk dėmesį į savo septintosios chakros atidarymą.

Aprašymas darytas Evajewelry, remiantis įvairiais šaltiniais.

Dar kartą pasikartosiu:
Chakros apyrankę taip pat galima dėvėti tik estetiniams, grožio tikslams :)

Apyrankės gaminamos individualiai. Visų Akmenukų atspalviai gali skirtis nuo nuotraukoje parodytų apyrankių, nes visi turi unikalias spalvas ir yra skirtingi, bet tuo pačiu ir artimi.

Apyrankės gaminamos individualiai. Visų Akmenukų atspalviai gali skirtis nuo nuotraukoje parodytų apyrankių, nes visi turi unikalias spalvas ir yra skirtingi, bet tuo pačiu ir artimi.

Riešo pamatavimas - perdarymo informacija

CHAK1

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.