• Sumažinta kaina

Akvamarino apyrankė

Akvamarino akmenukų apyrankė, 8-10-12mm.

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
Intarpas
Akmens diametras
32,00 EUR
25,60 EUR Sutaupote 20%
Su mokesčiais
Turime sandėlyje! Gamyba 1-2d.d.
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
  • Saugumo politika. Bendra informacija
„Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusiprati Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusiprati
  • Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje!
2-4 darbo dienos.
Priatatymas į namus/biurą.
Atsiėmimas LP Express paštomatuose.
Atsiėmimas Omniva paštomatuose
Galimas pilnas atsiskaitymas Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omniva paštomatuose Galimas pilnas atsiskaitymas
  • Grąžinimo politika. 
1. Bendrosios nuostatos.
Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuv Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuv
PayPal

Akvamarino akmenukų apyrankė, 8-10mm.

Su intarpais, arba be intarpų.

Akvamarinas yra melsva arba žalsva berilio atmaina, sudaryta iš šešiakampių kristalinių prizmių. Šio mineralo pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos žodžių aqua marina – jūros vanduo, nes akmens spalva primena šiltą atogrąžų jūrą. Savo pavadinimą jis gavo dėl spalvos, kuri priklauso nuo geležies jonų kiekio. Kadaise akvamarinas puošė karališkas karūnas, tai pat buvo naudojamas akinių lęšių gamybai (pirmosios linzės amžius siekia 1300 metų).

Tikima, kad akvamarinas gali nuraminti įsismarkuvusią jūrą. Tai yra tikros meilės talismanas, išsaugojantis draugystę ir teisingumą. Aistringų ir neramių žmonių, taip pat keliautojų ir besikeičiančių įspūdžių mėgėjų pagalbininkas. Jūreivių amuletas, apsaugantis nuo bėdų ant vandens ir garantuojantis pergalę mūšiuose. Akvamarinas dovanoja draugystę, tarpusavio supratimą, iškalbą ir aiškų mąstymą. Kaip amuletas – vienas iš geriausių „sargų“ nuo piktų kėslų. Akvamarinas suteikia savininkui galimybę suprasti save ir atskleisti savo klaidas, suprasti paslaptis, atskleisti netikrus draugus ir kitas apgaules. Akmuo yra labai naudingas tingiems žmonėms: jis nepastebimai juos atkakliai įtakoja ir sužadina norą veikti.

Senovėje ir viduramžiais jie buvo laikomi laimingų santuokinių sąjungų amuletu. Prancūzijoje jaunavedžiai pasikeisdavo žiedais su akvamarinu, manydami, kad dėl to jų gyvenimas išlaikys abipusę meilę ir pagarbą, nes šis mineralas turi sugebėjimą savo savininko mintis nukreipti link jį dovanojusio mylimojo. Kad veiktų tinkamai, bangakmenis turi būti fiksuotas sidabru.

Informacija paimta iš www.netradicinemedicina.com

Riešo pamatavimas:

AKVA1

Nėra klientų atsiliepimų

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.