Juodojo Australijos Opalo apyrankė

Gydo emocijas, padeda atsikratyti skausmingų prisiminimų, suteikia vilties, padeda pasiekti didelių dalykų. Senovės romėnai siejo šį opalą su didele sėkme. Šis akmuo yra labai energetiškas ir stimuliuojantis. Tai taip pat ir meilės akmuo, tačiau tinka tik ištikimiems įsimylėjėliams.

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
65,00 EUR
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Turime sandėlyje! Gamyba 1-2 d.d.
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Natūralaus juodojo Opalo prabangi apyrankė, 7-7,5 mm natūralūs akmenukai.

    Gydo emocijas, padeda atsikratyti skausmingų prisiminimų, suteikia vilties, padeda pasiekti didelių dalykų. Senovės romėnai siejo šį opalą su didele sėkme. Šis akmuo yra labai energetiškas ir stimuliuojantis. Tai taip pat ir meilės akmuo, tačiau tinka tik ištikimiems įsimylėjėliams.

Opalas garantuoja verslo sėkmę, jei jį nešioja doras, kilnus žmogus, taip pat tinka fantazuotojams, gyvenantiems svajonių pasaulyje, bet turintiems kilnius siekius. 

Juodasis opalas siūlo visišką emocinio kūno ir auros apsaugą.  Šis kristalas suteikia žmogui eterinį skydą nuo neigiamos energijos ir kito žmogaus emocinio toksiškumo.  Juodasis opalas padės išlikti ramiam ir atsipalaidavusiam nepatogiose situacijose, taip pat kasdien primins, kad šioje kelionėje nesate vienas.  Paprasčiausiai nešiojant ar nešiojant šį kristalą kasdien, žmogus tampa mažiau nerimaujantis ir galės ištrūkti iš savo kiauto.  Juodasis opalas gali padėti mums leistis į naujus įdomius nuotykius ir veikti pagal spontaniškas idėjas.  Galėdamas tiesiog „daryti“, o ne „galvoti“, neturės laiko apmąstyti hipotetinių situacijų ar nerimauti dėl dalykų, kurie neįvyks.  Mes visi susilaikome gyvenime dėl šių nerimą keliančių minčių, verčiančių mus susidoroti su viena stipriausių emocijų, kurią visi nešiojame: baimę.

    Opalas yra spalio mėnesio akmuo, jis taip pat yra Svarstyklių, Vėžio, Žuvų ir Skorpiono ženklų akmuo.

Esminiai žodžiai apybūdinantys opalą: Dvasingumas, intuicija, grožis, pinigai, sėkmė, ir valdžia.

Apyrankės parduodamos be etiketės, norint įsigyti apyrankę su Lietuvos prabavimo rūmų etikete, reikia susisiekti su gamintoju atskirai: info@evajewelry.lt

Ši paslauga yra apmokama atskirai.

Apyrankės gaminamos individualiai. Visų Akmenukų atspalviai gali skirtis nuo nuotraukoje parodytų apyrankių, nes visi turi unikalias spalvas ir yra skirtingi, bet tuo pačiu ir artimi.

Riešo pamatavimas - perdarymo informacija

OPALJUOD7

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.