• Sumažinta kaina

Rubinų vėrinys, 4mm 43cm

Rubinų Korundų vėrinys, 4 mm natūralūs akmenukai. Ilgis 42cm su užsegimu.

60,00 EUR
48,00 EUR Sutaupote 20%
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Paskutinė prekė
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Rubinų Korundų vėrinys, 4 mm natūralūs akmenukai. Ilgis 42cm su užsegimu.

Šie akmenys nuramina protą ir mažina psichologinę įtampą, bei šalina nepageidaujamas mintis. Sakoma, kad jis padeda gydyti visas kūno dalis, ir ramina nemigą. Gali pagerinti regėjimą, mažina galvos skausmą, karščiavimą, kraujavimą iš nosies, ir gydo demenciją, kraujo sutrikimus ir degeneracines ligas. Emociškai išlaisvina dėvėtoją iš "vidinių kalėjimų", atpalaiduodamas depresiją, pagerindamas nuotaiką. Atneša ramybę.

Rubinas yra korundo mineralų rūšis, kuriai taip pat priklauso safyras. Rubinai yra labai vertinami ir už didelę karato kainą. Rubinas yra vienas iš svarbiausių brangakmenių spalvotų brangakmenių rinkoje.

Gryniausias korundo mineralas yra bespalvis. Mikroelementai tampa mineralo kristalinės struktūros dalimi, todėl skiriasi spalva. Chromas yra mikroelementas, suteikiantis rubinams raudoną spalvą – nuo ​​oranžinės-raudonos iki purpurinės raudonos.

Rubino spalvos intensyvumas priklauso nuo chromo kiekio, kuo didesnis chromo kiekis, tuo raudona tamsesnė.

Rubinas yra liepos gimimo akmuo, taip pat 15-osios, 40-osios ir 80-osios vestuvių metinių atminimo akmuo. Rubinui, kaip itin vertingai spalvotų brangakmenių karalystėje, visada buvo suteikta „brangakmenių karaliaus“ reputacija. Savo unikalia sodria spalva jis parodo krauju tekančią raudoną spalvą ir suteikia veržlaus gyvybingumo į gražiausią eilėraštį.

Puikus vėrinys, puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, bei jos spalvos priderinimos bet kokiai aprangai.

VERI16

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.