Kaklo papuošalas NP1

Kaklo papuošalas - upiniai perlai su pakabuku, nerūdyjančio plieno grandinėlė. Bendras ilgis 40cm.

40,00 EUR
Su mokesčiais
Nepakanka prekės atsargų
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Kaklo papuošalas - upiniai perlai su pakabuku, nerūdyjančio plieno grandinėlė. Bendras ilgis 40cm.

Rekomenduojame priežiūrai:

Gaminiai yra nerūdyjančio plieno, variniai, žalvariniai, kurie padengti 14-24K auksu. Nesukelia alergijos, tinka nešioti visiems.

Norint, jog juvelyriniai bei bižuteriniai papuošalai tarnautų ilgai ir neprarastų išvaizdos, būtina užtikrinti tinkamą aksesuarų naudojimą ir saugojimą. Žemiau pateikiamos aksesuarų priežiūros taisyklės:

  1. Papuošalus būtina nusiimti einant miegoti, prausiantis duše, plaukiojant baseine ar bet kokiam kitame vandens telkinyje. Taip pat einant į pirtį ar soliariumą. Vanduo, prakaitas, karštis gali pakenkti aksesuarams.
  2. Nusiimkite papuošalus naudodami kremus, losjonus, lakus, aliejus, makiažo priemones, taip pat kvepindamiesi.
  3. Cheminės medžiagos gali pažeisti papuošalų paviršių, o tai gali lemti oksidaciją, spalvos kitimą.
  4. Nedėvėkite papuošalų atliekant namų ruošos ar dirbdami lauko darbus, taip pat gamindami maistą.
  5. Cheminės medžiagos, įrankiai, grubi žemė gali pakenkti papuošalų paviršiui. Maisto likučiai gali patekti į sunkiai išvalomas gaminio vietas.
  6. Nevalykite gaminių cheminėmis medžiagomis, abrazyvų turinčiomis priemonėmis (dantų pasta, soda ar kitomis). Tai gali subraižyti papuošalų paviršių.
  7. Galima valyti atsargiai su servetėle. Venkite bet kokio grubaus valymo, kuris galėtų subraižyti ar pakenkti paviršiui.
  8. Papuošalus laikykite dėžutėse ar plastikiniuose užspaudžiamuose maišeliuose, neleisdami gaminiams susiliesti. Taip išvengsite susibraižymo ir skirtingų metalų reakcijos tarpusavyje, kas gali turėti įtakos spalvos kitimui.
  9. Taip pat nelaikykite gaminių vonios kambaryje, nes drėgmė gali pakenkti papuošalams.
NP1

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.