Sugilito (tamsaus) apyrankė 8mm

Manoma, kad sugilitas generuoja teigiamą energiją, kad apsaugotų nuo neigiamų emocijų ir situacijų bei įveiktų jas. Manoma, kad tai puoselėjantis akmuo, sugilitas išlaisvina nuo rūpesčių. Tai taip pat skatina teigiamas emocijas, padedančias sumažinti stresą, sukurti ramybę ir emocinį gijimą. Metafiziniams šalininkams sugilitas yra atleidimo akmuo ir įkvepia gilų pasitenkinimą visapusiška laisve.

RIEŠO PAMATAVIMAS - PERDARYMO INFORMACIJA

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
85,00 EUR
Su mokesčiais
Nepakanka prekės atsargų
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Sugilito apyrankė, 8mm.

Sugilitas yra retas mineralas, pavadintas Ken-ichi Sugi, japonų geologo, pirmą kartą atradusio medžiagą 1944 m. Japonijos Šikoku saloje, vardu. Sugilitas paprastai tariamas SOO-jee-lite, bet tiksliau tariamas SOO-ghee-lite žmogaus vardu, dėl kurio jis pavadintas.

Sugilitas turi ryškią violetinę spalvą ir paprastai yra nepermatomas arba permatomas. Kai kurie pusiau permatomi akmenys turi briaunų. Iš brangakmenio gaminami patrauklūs karoliukai, kabošonai ir dekoratyviniai daiktai. Sugilitas taip pat žinomas kaip weselitas, kai purpurinės spalvos medžiaga buvo aptikta Wessels mangano kasykloje Pietų Afrikoje. Sugilitas žinomas kitais pavadinimais, įskaitant purpurinį turkį, kibeleną, lavulitą, luvulitą, karališkąjį azelį, karališkąjį lavulitą ir karališkąją lazelę.

Sugilitas nėra gerai žinomas brangakmenis. Vis dėlto ant 2013 m. „Critics' Choice Awards“ apdovanojimų raudonojo kilimo Naomi Watts buvo matoma pasipuošusi sugilito auskarais.

Sugilite taip pat yra „Cartoon Network“ filmo „Steven Universe“ personažas, kurį įgarsina dainininkė Nicki Minaj. Personažas Sugilitas buvo sukurtas, kai veikėjai Granatas ir Ametistas buvo sinchronizuojami šokiuose ir susiliejo.

SUGILIT8

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.