Chalcedono apyrankė 10mm

Aukšta kokybė. Ramina emocines audras ir lengvesnes psichikos problemas, susijusias su kitų žmonių baime (ypač baime būti nesuprastam ar netinkamai išreikšti mintį. Toks savęs užspaudimas kai kam tampa įpročiu, sukeliančiu ne tik bendravimo problemų, bet ir mikčiojimą) ar pokyčių, stresų ir rizikos vengimu. Stresą šalinantis akmuo.

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
65,00 EUR
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Turime sandėlyje! Gamyba 1-2 d.d.
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Chalcedono apyrankė (melsvasis nėriniuotasis), 10mm akmenukai

Priklauso chalcedonų (mikrokristalinio kvarco) grupei.

Melsvojo chalcedono spalva yra šviesiai melsva, žydra, kartais su violetiniu atspalviu, nuo peršviečiamo iki beveik skaidraus, be jokio piešinio – chalcedonas. Juostuotai baltomis banguotomis juostelėmis vadinami melsvaisiais nėriniuotais agatais.

Tai pagrindinis mineralas, mineralų terapijoje, kuris atsakingas už bendravimo temą. Šią temą jis plėtoja išlaisvindamas komunikacijos centrą nuo emociniame centre užsimezgusių problemų padarinių. Jis skatina savaiminį supratimą visko, kas vyksta. Melsvas chalcedonas padeda ne tik klausytis ir suprasti, bet ir suprantamai, aiškiai ir įtikinamai kalbėti. Tai diplomatų ir tų, kuriems tenka daug kalbėti, akmuo. Jis skatina džiaugsmingą kontaktą su kitais, padeda be prieštaravimų priimti naujas situacijas, idėjas, kartu neprarandant savęs bei pažinti tikrąsias savo veiksmų motyvacijas ir jas pakeisti. Šis akmuo suteikia lengvumo, laisvumo, optimizmo, pasitikėjimo savimi, ramina stresus, melancholijas.

Ramina emocines audras ir lengvesnes psichikos problemas, susijusias su kitų žmonių baime (ypač baime būti nesuprastam ar netinkamai išreikšti mintį. Toks savęs užspaudimas kai kam tampa įpročiu, sukeliančiu ne tik bendravimo problemų, bet ir mikčiojimą) ar pokyčių, stresų ir rizikos vengimu. Stresą šalinantis akmuo.

Šaltinis: Audronė Ilgevičienė „Raktas į akmens karalystę“.

Riešo pamatavimas - perdarymo informacija

CHAL10

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.