• Sumažinta kaina

Kianito apyrankė 12x7mm

Kianito (Disteno) apyrankė, 7x12mm akmenukai. A kokybė. 16-18cm riešui.

Akmuo skatina gerą bendravimą, sumažina atotrūkį tarp skirtingų įsitikinimų ir idėjų, skatina saviraišką. Laikydami ar dėvėdami Kianito mineralą - apyrankę, kreipkitės į grupę, ar vadovavaukite seminarui, ar komandos susitikimui. Tai sustiprina bendravimo įgūdžius, ypač kai reikia improvizuoti.

65,00 EUR
52,00 EUR Sutaupote 20%
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Paskutinė prekė
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Kianito (Disteno) apyrankė, 7x12mm akmenukai. A kokybė. 16-18cm riešui.

Kianitas yra aliuminio silikato mineralas, dažnai pasireiškiantis ilgais, sluoksniuotis švytinčiais kristalais, kurie gali būti skaidrūs arba permatomi su perlamutriniu blizgesiu. Dažniausiai naudojamos metafizinės spalvos yra baltos, indigo, žalios ir juodos, mėlynos spalvos, tačiau Kyanite gali pasireikšti baltos, pilkos, rožinės, geltonos spalvos. Kianitas kilęs iš graikų kalbos, - kuanos ar kyanos, reiškia "tamsiai mėlynas", ir kažkada buvo vadinamas Disthene (Distenas), o tai reiškia "dvi stiprybės". Jis taip pat žinomas kaip Raeticidas ir Cianitas. Jo labiausiai atpažįstamas bruožas yra jo anizotropizmas, gebėjimas puikiai susiskaidyti dviem kryptimis su dviem skirtingai kintamomis statmenomis ašimis.

Kianitas įkvepia lojalumui ir teisingam elgesiui su kitais. Jis padeda per nesutarimus bei ginčus, gali padėti atstatyti sugadintus santykius, gali būti naudingas derybose.

Akmuo skatina gerą bendravimą, sumažina atotrūkį tarp skirtingų įsitikinimų ir idėjų, skatina saviraišką. Laikydami ar dėvėdami Kianito mineralą - apyrankę, kreipkitės į grupę, ar vadovavaukite seminarui, ar komandos susitikimui. Tai sustiprina bendravimo įgūdžius, ypač kai reikia improvizuoti.

Tiems, kurie prarado gyvenimo prasmę, arba bando nutraukti savižudžio minties ciklą, naudokitės Kianitu, kad galėtumėte grįžti į kelią.

Kianitas yra vienas iš keletos pasaulio mineralų, kurio nereikia valyti!

Labiausiai tinkai Zodiako ženklams: AVINAS; SVARSTYKLĖS; ŽUVYS; JAUTIS. Bet tinka ir likusiems zodiako ženklams, nėra aprašomas, kaip netinkamas kitiems.

Apyrankės gaminamos individualiai. Visų Akmenukų atspalviai gali skirtis nuo nuotraukoje parodytų apyrankių, nes visi turi unikalias spalvas ir yra skirtingi, bet tuo pačiu ir artimi.

KIAN7x12
Nauja prekė

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.