• Nauja

Juodojo deimanto sertifikuotas vėrinys RONDELLE 1

Natūralaus, briaunuoto juodojo deimanto vėrinys. 3,5-4,5mm brangakmeniai. Ilgis 40cm įskaitant užsegimą. 5cm papildoma grandinėlė.

Vėrinys parduodamas su serifikatu. Pristatymo terminas 14 d.d.

Vėrinio video

2 150,00 EUR
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Natūralaus, briaunuoto juodojo deimanto vėrinys. 3,5-4,5mm brangakmeniai. Ilgis 40cm įskaitant užsegimą. 5cm papildoma grandinėlė.

Šis labai subtilus brangakmenių vėrinys, pagamintas iš apdorotų deimantų, iš pirmo žvilgsnio atskleidžia savo kilnų blizgesį. Vėrinys išlieka diskretiškas ir paprastas, nepaisant jo gamyboje naudojamų aukštos kokybės medžiagų. Deimantai yra suverti ant nerūdijančio plieno vielos. Šis brangakmenių vėrinys tinka visiems, kurie vertina papuošalus, kurių vertė gali būti ne iš karto akivaizdi atsitiktiniam stebėtojui.

Juodieji deimantai dažniausiai yra subraižyti ir įbrėžti, kad ir kokie blizgūs ir kibirkščiuojantys jie atrodytų iš tolo. Kitaip tariant, kad ir koks kokybiškas būtų juodasis deimantas, jis niekada neturės idealiai lygaus paviršiaus. Nėra tokio dalyko kaip „beveik tobulas“ juodasis deimantas.

Puikus vėrinys, puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, bei jos spalvos priderinimos bet kokiai aprangai.

VERI_DEIM_JUODAS_RONDELLE1

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.