- Sumažinta kaina
Lazurito (Lapis Lazuli) vėrinys, 12mm 45cm
Lazuritas – atsinaujinimo akmuo, suteikiantis energijos tiems, kurie siekia naujovių, stengiasi išsiveržti iš rutinos, trokšta įgyvendinti naujus planus, pasiekti aukštumas. Padeda susirasti bendraminčių, sėkmingai pabaigti pradėtus darbus.
2021 metų akmuo!
Lazuritas - Lapis Lazuli vėrinys, 12mm pusbrangiai natūralūs akmenukai, ilgis su užsegimu 45cm.
Lazuritas – atsinaujinimo akmuo, suteikiantis energijos tiems, kurie siekia naujovių, stengiasi išsiveržti iš rutinos, trokšta įgyvendinti naujus planus, pasiekti aukštumas. Padeda susirasti bendraminčių, sėkmingai pabaigti pradėtus darbus. Gydo dvasią, ramina, bei suteikia valios stiprybės. Didina kūrybingumą, toleranciją, įžvalgą Padeda pasirinkti kryptį, atskirti žmones, nebijoti kompromisų, lengviau priimti kritiką, teisingai išsiaiškinti santykius. Lazuritas padeda laimėti bylas, teigiamai įtakoja teisinius santykius. Manoma, kad lazuritas apsaugo vaikus.
Senaisiais laikais Lapis Lazuli buvo labiausiai vertinamas dėl jo gražios spalvos. Jo pavadinimas kilęs iš lotynų lapis, "akmuo" ir persų lauzuardas "mėlynas". Tai yra akmuo, kurį sudaro daugybė mineralų, daugiausia Lazuritas, Sodalitas, Kalcitas ir Piritas.
Lapis Lazuli buvo vienas iš labiausiai vertinamų Egipto mokėjimo duoklių, išgautų iš seniausių pasaulio kasyklų, ir vis dar naudojama šiandien. Senajame Testamente kaip safyras (nežinomas toje senovės pasaulio dalyje).
Karaliaus Tutanhamono auksinis sarkofagas buvo gausiai inkrustautas su Lapis, kaip ir kiti Egipto karalių ir karalienių laidojimo papuošalai. Ji buvo plačiai naudojama skarabuose, ir kitoje juvelyrikos dirbinių gamyboje, ir išpilstytas į dažus, akių šešėlį ir medicininius eliksyrus. Sausoje, nederlingoje egiptiečių žemėje ši gili kobalto mėlynoji spalva buvo dvasinis kontrastas nuo jų sausųjų dykumų atspalvių. Aukso dėmės buvo panašios į žvaigždes savo nakties danguje ir, medituodami su šiomis spalvomis, jie suprato, kad antgamtinės jėgos pakeistų gyvenimą. Kunigai ir karališkieji drabužiai buvo apipavidalinti Lapis, siekiant parodyti jų statusą kaip Dievams.
Budistai rekomendavo Lapį kaip akmenį, kad įneštų vidinę ramybę ir laisvę nuo neigiamos minties, o Renesanso metu Katerina sukūrė visą kambarį savo rūmuose su Lapis Lazuli sienomis, židiniais, durimis ir veidrodžių rėmeliais.
Nuotraukoje apyrankė su Lietuvos prabavimo rūmų etikete - 10mm akmenukai, neparduodama su vėriniu.
Natūralus Akmuo - dekoracija, neparduodamas su vėriniu.