• Sumažinta kaina

Rubinų briaunuota apyrankė 8mm

Mianmaro Rubinų (Korundai) apyrankė, 8mm facetuoti, natūralūs akmenukai.

Riešo pasirinkimas Moterims
Įpakavimas
102,00 EUR
91,80 EUR Sutaupote 10%
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Paskutinė prekė
Mokėjimai Visa PayPal Master Card
 

Saugumo politika. Bendra informacija „Eva Jewelry“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite š

 

Pristatymo politika. PRISTATYMAS registruotu - pirmenybiniu Lietuvos paštu, arba atsiėmimas LP Express paštomatuose, Omniva paštomatuose visoje Lietuvoje! 2-4 darbo dienos. Priatatymas į namus/biurą. Atsiėmimas LP Express paštomatuose. Atsiėmimas Omni

 

Grąžinimo politika. 1. Bendrosios nuostatos. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę

Mianmaro Rubinų (Korundai) apyrankė, 8mm facetuoti, natūralūs akmenukai.


Šie akmenys nuramina protą ir mažina psichologinę įtampą, bei šalina nepageidaujamas mintis. Sakoma, kad jis padeda gydyti visas kūno dalis, ir ramina nemigą. Gali pagerinti regėjimą, mažina galvos skausmą, karščiavimą, kraujavimą iš nosies, ir gydo demenciją, kraujo sutrikimus ir degeneracines ligas. Emociškai išlaisvina dėvėtoją iš "vidinių kalėjimų", atpalaiduodamas depresiją, pagerindamas nuotaiką. Atneša ramybę.

Rubinas yra korundo mineralų rūšis, kuriai taip pat priklauso safyras. Rubinai yra labai vertinami ir už didelę karato kainą. Rubinas yra vienas iš svarbiausių brangakmenių spalvotų brangakmenių rinkoje.

Gryniausias korundo mineralas yra bespalvis. Mikroelementai tampa mineralo kristalinės struktūros dalimi, todėl skiriasi spalva. Chromas yra mikroelementas, suteikiantis rubinams raudoną spalvą – nuo ​​oranžinės-raudonos iki purpurinės raudonos.

Rubino spalvos intensyvumas priklauso nuo chromo kiekio, kuo didesnis chromo kiekis, tuo raudona tamsesnė.

Rubinas yra liepos gimimo akmuo, taip pat 15-osios, 40-osios ir 80-osios vestuvių metinių atminimo akmuo. Rubinui, kaip itin vertingai spalvotų brangakmenių karalystėje, visada buvo suteikta „brangakmenių karaliaus“ reputacija. Savo unikalia sodria spalva jis parodo krauju tekančią raudoną spalvą ir suteikia veržlaus gyvybingumo į gražiausią eilėraštį.

   Pageidaujant, galime užregistruoti, ir užtikrinti akmenų natūralumą Lietuvos Respublikos Prabavimo rūmuose. Konkrečiai pagamintai apyrankei, ar vėriniui įrašomas akmens pavadinimas, gaminio svoris, akmenukų kiekis, ir diametras. Procesas paprastai užtrunka iki 7 darbo dienų. Ši paslauga yra apmokama atskirai.

RUBYAP8

Ypatingos prekės

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.